BT Operasyon ve Destek Hizmetleri

Mevcut yapınızdaki teknolojilerin iyileştirilmesi veya yeni teknolojilerin BT alt yapınıza uyarlanması konusunda sunacağımız destek sayesinde yatırımlarınızdan maksimum verimi alabileceksiniz. Kurulum ve yaygınlaştırma ekiplerimizin saha tecrübesi, kullandıkları yöntemlerin üretici ve teknoloji standartlarına olan uyumu sizlerin bu kurulum ve yaygınlaştırma süreçlerini hem yakından takip etmenizi hem de sonuç odaklı olarak işin tamamlanmasını sağlamaktadır.

Lisanslama Danışmanlığı

Benimtedarikcim,  mevcut şirket organizasyonunuzda ki yazılım ihtiyaçlarınızın tedarik edilmesi ve bunun en uygun lisanslama modelleri ile güncellenmesi noktasında şirketlere çözümler sunmaktadır. Benimtedarikcim,  müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek kurumların günümüz teknolojilerine en uygun lisanslama modeline geçişinde danışmanlık yapar.

Teknoloji Danışmanlığı

Benimtedarikcim olarak danışmanlık hizmetleri sayesinde şirketinizin mevcut iş yüklerini ve teknoloji altyapısını inceleyerek bunlar için en doğru çözümleri sizlere sunmayı hedefliyoruz. Bu sayede şirketiniz sektörde esnek, çevik ve rekabet gücü yüksek bir oyuncu olacaktır.

Danışmanlık hizmetleri kapsamında öncelikle bilgi teknolojileri stratejinizi gözden geçirerek bunu sektör gereksinimleri ile paralel olarak güncellemeyi hedefliyoruz. Buna bağlı olarak alt yapı yönetimi, mevcut yapının incelenmesi ve gerekli noktaların iyileştirilmesi, operasyonel verimliliğin arttırılması, yüksek erişilebilirlik hedefleri doğrultusunda BT alt yapınızın daha istikrarlı çalışmasının sağlanması noktasında destekler sunuyoruz. Bu destekleri tam zamanlı bakım anlaşması veya çağrı başına destek modeli şeklinde alabilirsiniz.

 

E-Ticaret Entegrasyon Hizmeti

E-ticaret, içerik yönetim sistemi, Pazar Yeri entegrasyonu ya da özel bir uygulama, sizin projenize bağlı olarak tasarım ile birlikte geliştirme süreci de başlar. Modern teknolojiler sayesinde proje tamamen içerik ve işlev kontrolünü elinde tutar. İhtiyacınız olan web uygulaması işletmenize en uygun alt yapı teknolojisi ile kurgulanır.

Elektrik Altyapı Hizmetleri

Teknik Tesislerin altyapısı ayakta kalmak için Elektrik Enerjisi kullanır, “Elektrik” sistemleri besleyen ve ayakta tutan temel öğedir fakat aynı zamanda kesintilere ve iş kayıplarına da sebep olan birçok problemin altında da iyi tasarlanmamış bir elektrik altyapısının arızaları yatar.

 

Benimtedarikcim tüm hizmetlerinde aylık sabit giderleri minimumda tutmak ve gereksiz tüketimi önlemek için tasarımda gerekli düzenlemeleri yapar, mevcut sistemlerde ise müşteri tarafından yapılabilecek iyileştirmeleri öneri olarak projede sunar.

Her Türlü Kırtasiye ve Ofis Malzeme Tedariği

Kırtasiye ürünleri, fotokopi kağıdı ve bilgisayar sarf malzemeleri satın alma çözümlerimiz ile kalem, yazı tahtası, karton klasör, plastik klasör, dosya, yapışkanlı not kağıdı, hesap makinesi gibi çeşitli kırtasiye ürünlerinin tedariğini sağlıyor; müşterilerimizin beklentilerini optimum seviyede karşılayarak temin ettiğimiz ofis kırtasiye malzemeleri ile çalışmalarınızın daha kolay ve verimli bir şekilde gerçekleştirmesini hedefliyoruz.